KAZKA - Книги українською мовою з Німеччини по всьому світу

Дитяча література – це видання, призначені для малюків, дітей шкільного віку та підлітків. Книги для дітей будь-якого віку цінуються не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах, де мешкає українська діаспора. Це досить велика частка друкованої продукції, де завжди можна відшукати щось цікаве для своєї дитини, що позитивно впливатиме на її розвиток. Інтернет-магазин дитячих книг kazka.de пропонує придбати різноманітну літературу в Німеччині, надруковану українською мовою.

Книга – найкращий друг дитини

Значну частину навколишнього світу дитина пізнає саме через книги. Для батьків знайомство дітей зі світом літератури є важливим завданням, яким не треба нехтувати. Книги казки потрібно починати читати малюкам з самого раннього віку. Для малюків друкують книжки з яскравими ілюстраціями, завдяки цьому вдається зацікавити дитину. Книги що розвивають допомагають розширити кругозір дитини, сформувати в неї правильний світогляд, навчити поваги до батьків. Адже під час читання цікавих історій, діти проводять свій час поруч з батьками, співчуваючи казковим героям.

Пізнавай навколишній світ з книгою

Спливає час, діти дорослішають, поступово навчаються читати самостійно. З часом книга стає для дитини найкращим другом, навчає її, розширює світогляд. Саме для цього використовують пізнавальні книги, в яких міститься безліч цікавої інформації. Батькам важливо всіляко надихати своїх дітей до читання, перед усім постійно купувати нові книжки. Читання книг безумовно приносить більше користі в порівнянні з використанням телефону або планшету:

У дитини розвивається пам'ять та критичне мислення;Збільшується словниковий запас, дитині легко вчити українську мову разом з німецькою;Дитячі книги українською мовою сприяють формуванню кращих духовних цінностей, серед яких любов, співчуття, сміливість;Регулярне читання допомагає дитині навчитися розмірковувати та аналізувати прочитане;Книги підвищують освіченість дитини.

Дитяча література – це найкращий ключ для повноцінного розвитку вашої дитини. Якщо ви привчите своїх діточок до читання, це дасть гарний результат у майбутньому. Чим більше ваша дитина читатиме книжок, тим краще буде її навчання у школі. Не зволікайте в цьому питанні, постійно поповнюйте свою домашню бібліотеку. Згодом діти будуть вам щиро вдячні за це.

Українські видання для малюків будь-якого віку

Магазин kazka.de пропонує величезний вибір друкованої продукції на будь-який смак. Завжди у наявності книги для дітей українською мовою для віку від 0 до 18 років. Колекція видань постійно оновлюється, постійно з’являються цікаві дитячі книги від відомих українських і світових авторів. Книга - необхідна та важлива річ у житті кожної дитини. Для удосконалення пошуку необхідної літератури, усі книжки в магазини розділені по категоріях по жанру та віку. Ви можете придбати книги для найменших малюків (казки що розвивають та ігрову літературу). Також багато книг з цікавими історіями, де зібрані найкращі пізнавальні видання для читання в колі сім’ї. Для більш дорослої групи дітей слід придбати книжки для самостійного читання. У цій категорії багато фантастичних і пригодницьких видань, справжня українська класика та сучасні комікси. Для дошкільного віку присутні книжки, що навчають читати по складах. В розділі енциклопедії безліч пізнавальної літератури, що відповідає на найбільш поширені питання. Також у продажі є багато книг, що можуть використовуватися у якості подарунка.

Показати всі книги